Aktuality Tým Zápasy Tabulka Foto Komentáře A-tým
Vizualizace (b)

Aktuality

Historie

Podzimní futsalový zpravodaj

11.kolo: Stromovka boys vs ČZU „B“ = 4:8                                        pol. 2:4
Datum: 27.11.13
Hřiště: Háje 1
Rozhodčí: Jambor (PSMF), Hornák (Háje 2002)
Branky: 2. a 6. Kozlík, 13., 35., 40. a 46. Borák, 17. Mašita, 34. Marek – 8. Hypius, 15. Švarc, 26. Kopecký, 45. Hersan
Sled branek: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 7:3, 7:4, 8:4
Komentář: Hezký, důrazný a běhavý futsal, ve kterém tahala Stromovka od začátku za kratší konec. Nejblíže vyrovnání byl stav na úvod druhé části hry, kdy ve 26. min. snížila Stromovka na 4:3. Nejlepší hráč ČZU Borák však vzal osud zápasu do vlastních rukou a závěrečným hattrickem rozhodl o vysoké výhře ČZU. Nejlepší hráči: Borák (ČZU), Hypius (Stromovka).
Sestavy: Janota – Borák ©, Babinec, Najman, Marek, Mašita, Kozlík
Hrneček – Klouda ©, Pater, Švarc, Kristýn, Hersan, Hypius, Kopecký

10.kolo: ČZU „B“  vs Strašnice = 2:1                                                pol. 2:1
Datum: 13.11.13
Rozhodčí: Šebek (PSMF), správce (Hell Avalanche)
Branky: 3. Kasl, 10. Najman – 9. Koudelka
Sled branek: 1:0, 1:1, 2:1
Komentář: Vyrovnané utkání, plné soubojů s malým množstvím šancí. Strašnice bojovali, ale když už se dostali do šance, tak selhali v koncovce. Nejlepší hráči: Najman (ČZU), Listopad (Strašnice).
Sestavy: Janota – Babinec ©, Marek, Kozlík, Poláček, Kasl, Najman, Mašita
Kubíček – Koudelka ©, Mareček, Štambach, Urban, Listopad, Jedlička, Bláha
Žluté karty: 32. Koudelka (Strašnice) – faul, 42. Štambach (Strašnice) – faul

9.kolo: Sídlišťan „A“ vs ČZU „B“ = 3:3                                                pol. 2:1
Datum: 6.11.13
Rozhodčí: Šebek (PSMF), Marek (Phoenix)
Branky: 7., 23. a 43. Doležal – 24. a 46. Píšek, 37. Marek
Sled branek: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3
Komentář: Sídlišťan bez střídání hrál ze zabezpečené obrany na rychlé brejky. Tato taktika mu málem přinesla tři body, ale nejlepší hráč ČZU Píšek nakonec vydřel pro ČZU alespoň bod. Za Sídlišťan byl nejlepší autor hattricku Doležal.
Sestavy: Černý – Rochowanski L. ©, Fojt, Klapuch, Doležal
Janota – Babinec ©, Kozlík, Marek, Mašita, Píšek, Najman, Poláček
Žlutá karta: 27. Babinec (ČZU) – faul

8.kolo: ČZU „B“ vs FC Rattamahatta „A“ = 4:3                                pol. 2:2
Datum: 30.10.13
Rozhodčí: Jambor (PSMF), Martinák (Marťans)
Branky: 11. a 20. Borák J., 33. Mašita, 46. Poláček – 5., 8. a 28. Orlowski
Sled branek: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3
Komentář: Úvod utkání patřil jednoznačně Rattamahattě a v osmé minutě byl stav 0:2. Do půle však střelec Borák dokázal dvěma góly vyrovnat. Nejlepší hráč a střelec Rattamahatty Orlowski však zkompletoval hattrick a dostal své barvy opět do vedení. ČZU boj nevzdalo a ve 33. min. srovnalo. 46. min. pak rozhodla o vítězi, když se trefilo ČZU. Remíza by ovšem utkání slušela více. Nejlepší hráči: Borák (ČZU), Orlowski (Rattamahatta).
Sestavy: Janota – Borák J.©, Babinec, Marek, Zajíček, Mašita, Borák A., Kozlík, Poláček
Žáček – Zelenka ©, Marianovský, Orlowski, Demo M., Hloušek, Drga

7.kolo: Montana vs ČZU „B“ = 5:3                                                pol. 1:2
Datum: 23.10.13
Hřiště: Astra 1
Rozhodčí: Pokorný (PSMF), Plášek (Frankie „B“)
Branky: 20., 46. a 49. Elsner, 26. Šefara, 30. Krejčík – 10. Novák, 23. Kasl, 31. Borák
Sled branek: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 5:3
Komentář: Pohledné, rychlé a kombinační utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Zápas byl vyrovnaný až do konce, kdy domácí rozhodli o svém vítězství dvěma góly. Vyhrálo šťastnější mužstvo. Nejlepší hráči: Šefara (Montana), Kasl (ČZU).
Sestavy: Kánský – Krečík ©, Šebesta, Hejbal, Elsner, Hoznédr, Šefara, Škvara
Janota – Borák ©, Babinec, Marek, Sysel, Kasl, Novák, Najman

6.kolo: Kvirencovy děti vs ČZU „B“ = 1:7                                        pol. 1:4
Datum: 16.10.13
Hřiště: Háje 2
Rozhodčí: Kovařík (PSMF), Kostelka (Palcát)
Branky: 11. Halfar – 18., 22., 24. a 32. Borák, 25. Zajíček, 30. Kasl, 43. Marek
Sled branek: 1:0, 1:7
Komentář: Hosté lepším mužstvem herně i fyzicky. Nejlepší hráči: Halfar (Děti), Borák (ČZU).
Sestavy: Janeba M. – Odráška ©, Janeba T., Halfar, Andres, Koňák
Janota – Borák ©, Babinec, Zajíček, Marek, Poláček, Kasl, Kozlík

5.kolo: ČZU „B“ vs Marťans = 1:2                                                pol. 1:1
Datum: 2.10.13
Rozhodčí: Jambor (PSMF), Naar (Božolé)
Branky: 8. Kozlík – 16. a 38. Paulus
Sled branek: 1:0, 1:2
Komentář: V důrazném a běhavém zápase mělo ČZU početnější střídačku, jenže ji přes velikou snahu nedokázal využít. Marťans totiž pouze s jedním střídajícím hráčem tempo vydrželo a ještě se mu povedlo nejdříve v první půli srovnata v druhé poté vstřelit vítězný gól. Utkání by asi slušela remíza, neboť oba celky do toho dali vše. Nejlepší hráči svých stran byli oba golmani. Škoda jen, že nepadlo více branek.
Sestavy: Janota – Borák ©, Babinec, Poláček, Marek, Kozlík, Novák, Kasl, Mašita
Mottl – Martinák J. ©, Gál, Paulus, Koptík, Hanáček

4.kolo: ČZU „B“ vs Loosy = 3:2                                                        pol. 1:2
Datum: 25.9.13
Rozhodčí: Jambor (PSMF), Kočí (Arsenal)
Branky: 10. Kasl, 41. Tichý, 47. Novák – 5. Huml, 15. Veselý
Sled branek: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2
Komentář: Velice pěkný a vyrovnaný zápas, ve kterém měli v první půli navrch Loosy a zaslouženě jí vyhráli. Ve druhé půli pak projevili větší bojovnost hráči ČZU a obrátili vývoj zápasu ve svůj prospěch. Loosy měli velkou příležitost, kdy netrefili prázdnou bránu a to je stálo

3.kolo: Frankie „B“ vs ČZU „B“ = 8:5                                                pol. 2:0
Datum: 18.9.13
Rozhodčí: Lafek (PSMF), Kánský (Montana)
Branky: 12. Linx, 20., 27. a 29. Šafr, 32. Plášek, 40., 44. a 48. Lafata – 38. Najman, 39. Poláček, 42. a 43. Kasl, 49. Kozlík
Sled branek: 5:0, 5:2, 6:2, 6:4, 8:4, 8:5
Komentář: V souboji dvou béček zvítězil tým Frankie, který odehrál zápas velmi dobře takticky, neboť čekal na nájezdy týmu ČZU a pak vyrážel do smrtících protiútoků. Velmi pohledný a rychlý zápas. Nejlepší hráči: Lafata (Frankie), Kasl (ČZU).
Sestavy: Pospíšil – Dittrich ©, Lafata, Šafr, Cízler, Franěk, Plášek, Linx, Tempel
Janota – Babinec ©, Novák, Poláček, Marek, Najman, Kasl, Kozlík, Borák

2.kolo: ČZU „B“ vs Férovka = 5:4                                                pol. 2:4
Datum: 11.9.13
Rozhodčí: Lafek (PMSF), Gejza (Robeda)
Branky: 8. Najman, 10. Kozlík, 29. a 44. Tichý, 41. Borák – 2. a 24. Fikar, 11. Čuprunov, 17. Kopřiva
Sled branek: 0:1, 2:1, 2:4, 5:4
Komentář: Úžasný zápas ve zběsilém tempu. Po prvním poločase vedla Férovka o dvě branky a směřovala k vítězství. ČZU ovšem předvedlo parádní obrat a nakonec urvalo vítězství. Nejlepší hráči: Najman (ČZU), Fikar (Férovka).
Sestavy: Janota – Borák ©, Tichý, Marek, Kozlík, Najman, Kasl, Píšek
Hulík – Filipi ©, Kopřiva, Uhlíř, Fikar, Čuprunov, Brožek, Novák

1.kolo: Squadra Lazzura vs ČZU „B“ = 1:3                                        pol. 0:2
Datum: 9.10.13
Hřiště: Astra 2
Rozhodčí: Šafr, Dittrich (Frankie „B“)
Branky: 29. Svatoš – 6. Mašita, 15. Tichý, 45. Kozlík
Sled branek: 0:2, 1:2, 1:3
Komentář: Zajímavý zápas dobré úrovně. Squadra byla celý zápas fotbalovější a svého soupeře přehrávala. Hráči ČZU ale hráli výborně takticky, výborně bránili a podnikali rychlé protiútoky a na rozdíl od soupeře dokázali své šance proměnit. ČZU navíc podržel i skvělý výkon brankáře, tak jsou body zasloužené. Nejlepší hráči: Les (Squadra), Janota (ČZU).
Sestavy: Trhlík – Minha M. ©, Les, Minha D., Jaroš, Svatoš