| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @

Futsal

Aktuality Tým Zápasy Tabulka Foto Komentáře A-tým
Vizualizace (b)

Aktuality

Historie

Rozlosování a výsledky - podzim 2015

Strahovská liga »

6.kolo: ČZU Praha B - Matadores FC

st 6.5. 21:00 Háje1 »

4.kolo: Frankie B - ČZU Praha B

st 22.4. 20:00 Astr2 »

3.kolo: ČZU Praha B - Čechie SK

st 15.4. 21:00 Háje1 »

1. + 2. kolo JARO: Squadra Lazzura, LOOSY

1.kolo kontumace, 2.kolo ST 8.4. ve 21:00 HAJE1 »

Členské poplatky TJ ČZU pro rok 2015

»

Rozlosování jaro 2015

»

Rekapitulace - podzim 2014

oficiální čtení ze svazu »

11.kolo: Real Triky - ČZU Praha B

ST 19.11 21:00 HAJE1 »

10.kolo: ČZU Praha B - Rattamahatta

ST 12.11 19:00 HAJE1 »

8.kolo: ČZU Praha B - Pípa Strašnice

ST 29.10 21:00 HAJE1 »

7.kolo: Matrix - ČZU Praha B

ST 22.10 21:00 HAJE1 »

6.kolo: ČZU Praha B - Matadores FC

ST 15.10 20:00 HAJE1 »

4.kolo: Frankie B - ČZU Praha B

ST 01.10 20:00 ASTR2 »

1.kolo: ČZU Praha B - Squadra Lazzura / dohrávka

ST 24.09 21:00 HAJE1 »

3.kolo: ČZU Praha B - Čechie SK

ST 17.09 21:00 HAJE1 »

2.kolo: Loosy - ČZU Praha B

ST 10.09 21:00 HAJE1 »

Aktuality podzim 2014/2015

Zápasy, pískání, sestava »

Jarní statistika

ofiko data - jaro 2014 »

Jarní futsalový zpravodaj

souhrn zápasů - jaro 2014 »

11.kolo: Stromovka boys - ČZU Praha B

ST 25.06 20:00 ASTR2 »

10.kolo: ČZU Praha B - Strašnice Praha FC

ST 11.06 21:00 HAJE1 »

9.kolo: Sídlišťan Praha A - ČZU Praha B

ST 04.06 20:00 ASTR2 »

8.kolo: ČZU Praha B - Rattamahatta FC A

ST 21.05 19:00 HAJE2 »

7.kolo: Montana - ČZU Praha B

ST 14.05 20:00 ASTR1 »

6.kolo: ČZU Praha B - Kvirencovy děti

ST 07.05 21:00 HAJE1 »

5.kolo: Marťans FC - ČZU Praha B

ST 30.04 21:00 HAJE1 »

4.kolo: ČZU Praha B - Loosy

ST 23.04 21:00 HAJE1 »

3.kolo: Frankie B - ČZU Praha B

ST 09.04 21:00 ASTR1 »

2.kolo: ČZU Praha B - Férovka

ST 02.04 21:00 HAJE1 »

1.kolo: ČZU Praha B - Squadra Lazzura

ST 26.03 21:00 HAJE1 »

Sestava pro zápasy - jaro 2014

zaplaceny poplatky FAČR pro kalendářní rok 2014 »

Členské poplatky TJ ČZU pro rok 2014

»

Podzimní futsalový zpravodaj

souhrn zápasů - podzim 2013 »

11.kolo: Stromovka boys - ČZU Praha B

ST 27.11 21:00 HAJE1 »

10.kolo: ČZU Praha B - Strašnice Praha FC

ST 13.11 20:00 HAJE1 »

9.kolo: Sídlišťan Praha A - ČZU Praha B

ST 06.11 20:00 HAJE1 »

8.kolo: ČZU Praha B - Rattamahatta FC A

ST 30.10 21:00 HAJE1 »

7.kolo: Montana - ČZU Praha B

ST 23.10 20:00 ASTR1 »

6.kolo: ČZU Praha B - Kvirencovy děti

ST 16.10 20:00 HAJE1 »

1.kolo: ČZU Praha B - Squadra Lazzura !!! Dohrávka !!!

ST 09.10 20:00 ASTR2 »

5.kolo: Marťans FC - ČZU Praha B

ST 02.10 21:00 HAJE1 »

4.kolo: ČZU Praha B - Loosy

ST 25.09 21:00 HAJE1 »

3.kolo: Frankie B - ČZU Praha B

ST 18.09 21:00 ASTR1 »

2.kolo: ČZU Praha B - Férovka

ST 11.09 20:00 HAJE1 »

Plány na sezónu 2013/2014

»

Tréninky prázdniny 2013

středa 18-19 hod. umělka ČZU »

EuroRoma 2013

Futsalový turnaj vysokých škol v Římě 14.-17.11.2013 »

Hodnocení sezóny 2012/2013

statistiky všech týmů 2.B třídy futsalu »

11.kolo: SANK Běchovice - ČZU Praha B

ST 19.06 18:45 BECHO »

10.kolo: ČZU Praha B - Nowatron

ST 12.06 21:00 HAJE1 »

9.kolo: Nářez - ČZU Praha B

ST 29.05 21:00 HAJE1 »

8.kolo: ČZU Praha B - Montana

ST 22.05 21:00 HAJE1 »

7.kolo: Marťans FC - ČZU Praha B

ST 15.05 21:00 HAJE1 »

6.kolo: ČZU Praha B - Jooky FK

ST 01.05 21:00 HAJE1 »

5.kolo: Hosthunters - ČZU Praha B

ST 24.04 21:00 HAJE1 »

4.kolo: ČZU Praha B - Dalagola 1.VFC

ST 17.04 21:00 HAJE1 »

3.kolo: ČZU Praha B - Wizards DDM Praha 10 B

ST 10.04 21:00 HAJE1 »

2.kolo: B.B.V. C - ČZU Praha B

ST 03.04 21:00 HAJE1 »

1.kolo: ČZU Praha B - Sídlišťan Praha A

ST 27.03 21:00 HAJE1 »

Členské poplatky 2013

»

11.kolo: SANK Běchovice 2 A - ČZU Praha B

CT 06.12. 19:45 BECHO »

10.kolo: ČZU Praha B - Nowatron

ST 21.11. 21:00 HAJE1 »

9.kolo: Nářez - ČZU Praha B

ST 14.11 21:00 HAJE2 »

8.kolo: ČZU Praha B - Montana

ST 07.11. 21:00 ASTR2 »

7.kolo: Marťans FC - ČZU Praha B

ST 31.10 21:00 HAJE1 »

6.kolo: ČZU Praha B - Jooky FK

ST 24.10. 19:00 HAJE2 »

5.kolo: Hosthunters - ČZU Praha B

ST 17.10. 21:00 HAJE1 »

4.kolo: ČZU Praha B - Dalagola 1.VFC

UT 02.10. 19:00 HAJE1 »

3.kolo: ČZU Praha B - Wizards DDM Praha 10 B

ST 26.09. 21:00 HAJE1 »

2.kolo: B.B.V. C - ČZU Praha B

ST 19.09 21:00 STRES »

1.kolo: ČZU Praha B - Sídlišťan Praha A

ST 12.09. od 21:00 HAJE2 »

Podzim 2012/2013

informace o nové sezóně, rozpisy, pískání, atd. »

10. a 11. kolo: Hell Avalanche / Jooky FK

UT 19.06 20:00 HAJE2 / UT 26.06 21:00 STRES »

9.kolo: ČZU-Férovka (20.kolo)

UT 05.06 20:00 HAJE2 »

8.kolo: El Nino-ČZU (19.kolo)

UT 29.05 20:00 HAJE1 »

7.kolo: ČZU-Prosex boyz ´07 (18.kolo)

UT 22.05 19:00 HAJE1 »

Zakončení sezóny - narozeninová párty :)

13.6.2012 cca 15 až 00:00 hod. v areálu KTV »

6.kolo: Trosca United-ČZU (17.kolo)

UT 15.05 19:00 HAJE2 »

5.kolo: ČZU-The Masers (16.kolo)

UT 08.05 21:00 HAJE2 »

4.kolo: Temosa AFC-ČZU (15.kolo)

UT 24.04 20:00 ASTR1 »

3.kolo: ČZU-Rattamahatta (14.kolo)

ST 18.04 21:00 HAJE1 »

2.kolo: Warchild-ČZU (13.kolo)

UT 10.04 19:00 HAJE2 »

1.kolo: Kontrola Pohody-ČZU (12.kolo)

UT 03.04 21:00 STRES »

Zápasy jaro 2012 !!!

předběžná účast, rozlosování zápasů, pískání »

Členské poplatky 2012

Pro členy TJ futsal ČZU B »

Nábor nových hráčů - Futsal ČZU

tréninky, fotbálky, zápasy »

Podzim 2011

zhodnocení - statistiky, střelci, golmani »

11.kolo: ČZU-Jooky FK

ST 30.11. 20:00 HAJE1 »

10.kolo: Hell Avalanche-ČZU

UT 22.11. 19:00 HAJE2 »

9.kolo: ČZU-Férovka

UT 15.11. 20:00 HAJE2 »

8.kolo: El Nino-ČZU

CT 10.11 21:00 HAJE1 »

7.kolo: ČZU-Prosex boyz ´07

UT 01.11. 19:00 HAJE1 »

6.kolo: Trosca United-ČZU

UT 18.10 21:00 HAJE2 »

5.kolo: ČZU-The Masers

UT 11.10 19:00 HAJE2 »

Důležité informace sezóna 2011/2012

Tréninky, finance atd. »

4.kolo: Temosa AFC - ČZU Praha B

UT 04.10 20:00 ASTR2 »

Dohrávka 1.kolo: Kontrola Pohody - ČZU Praha B

PO 26.09 20:00 HAJE2 »

3.kolo: ČZU Praha B - Rattamahatta FC B

ST 21.09 20:00 HAJE2 »

Podzim 2011/2012: 2.kolo Warchild - ČZU Praha B

UT 13.09 21:00 HAJE2 »

Změny v sezóně 2011/2012

»

Stalo se: 11.kolo ČZU - Wolch Praha C

ST 22.06 20:00 ASTRA2 »

Stalo se: 9-10.kolo Slavia Praha C, Wizards DDM Praha

ST 01.06. a 08.06.2011 »

Stalo se: 6.-8.kolo, Prima team, Montana, Arsenal Praha

st 11.5., st 18.5., ut 24.5. »

Stalo se: 5. kolo ČZU - Sporting Bonbon

ST 27.04 21:00 ASTRA2 »

Stalo se: 4.kolo: ČZU - Masakr

ST 20.04 19:00 HAJE1 »

Stalo se: 3.kolo: ČZU - B.B.V.

UT 12.04 21:00 ASTRA2 »

Stalo se: 2.kolo: ČZU - WarriorS

ST 06.04 21:00 HAJE1 + Video záznam »

Stalo se: JARO 1.kolo: ČZU - Robeda Praha

UT 29.03 21:00 HAJE1 »

Zápasy jaro 2011

rozlosování zápasů + pískání »

STALO SE: 11.kolo: ČZU - Wolch Praha C

odložené utkání - 22.3.2011 Astra od 21 hod. »

Členské poplatky 2011

Pro členy Tj futsal ČZU B »

2.místo - DioCup 2011

6.3.2011 hala Čakovice »

Trénujeme Po 20:45 + Čt 19:00

po- hala, čt- umělka »

Sestava na jaro 2011

členské poplatky »

STALO SE: 10.kolo: ČZU - WIZARDS DDM

St 24.11.2010 20:00 ASTR1 »

Placení příspěvků TJ

rok 2010 »

STALO SE: 9.kolo: ČZU - Slávia Praha "C"

St 10.11 20:15 ZAKO »

Kde brát inspiraci - video

tož to je trochu jiné kafé ;) »

STALO SE: 8.kolo: ČZU - Arsenal Praha

UT 02.11.2010 ve 21:00hod. HAJE1 »

STALO SE: 7.kolo: ČZU - Montana

St 27.10.2010 ve 20:00 hod. hřiště ASTRA1 »

STALO SE: 2.kolo: ČZU - WarriorS FC

komentář a video ze zápasu »

Zajímavé odkazy o FUTSALu

Co kde můžete najít na netu. »

 
page foot