st 19.11. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Jambor
Real Triky ČZU B 3:7 (2:3)
Domácí: Šulc, (Žilinský), Březina, Čejka, Toula, Keprt, Nikolai
Hosté: Babinec, (Janota), Najman, Marek, Kozlík, Zajíček
Branky: Keprt (13,15,32) – Babinec (10,26,48), Zajíček (27,35), Marek (16), Kozlík (18)
Komentář: Nejlepší hráči: (Keprt) – (Babinec), První půle byla vyrovnaná a oba celky se střídali ve vedení. V druhé části již byla dominance ČZU zřetelná a Zajíček s Babincem dotáhli zápas do vítězného konce. Real bojoval, ale nikdo se nepřidal ke střelci Keprtovi. Ten společně s Babincem zaznamenali tři branky.

10.kolo
st 12.11. 19:00 Háje 1 Rozhodčí: Šebek
ČZU B FC Rattamahatta 6:6 (3:3)
Domácí: Babinec, (Janota), Kozlík, Sysel, Marek, Novák, Zajíček, Najman
Hosté: Zelenka, (Drga), Haifler, Orlowski, Marianovský, Žáček, Hloušek, Janovský
Branky: Najman (13,39), Sysel (5), vlastní (18), Zajíček (44), Kozlík (46) - Janovský (2), Žáček (6), vlastní (12), Orlowski (30), Haifler (47), Hloušek (50)
Komentář: Nejlepší hráči: (Najman) – (Orlowski), Parádní utkání hrané ve velkém pohybu, které bylo naprosto vyrovnané a skončilo zaslouženou remízou.

9.kolo
st 05.11. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Jambor
AFK Putos Amos ČZU B 1:12 (0:4)
Domácí: Smrž, (Horný), Karlík, Mankovický, Krejča
Hosté: Borák J., (Janota), Babinec, Najman, Novák, Marek, Kozlík
Branky: Mankovický (36) - Novák (18,19,41,42,50), Borák J. (8,38), Kozlík (15,28), Marek (44,48)
Komentář: Nejlepší hráči: (Horný) – (Novák), Tento duel se stal hlavně v druhé půli exhibiční ČZU, jež dával branku za brankou. Putos Amos hrál sympaticky dopředu, ale ke vstřelení branek to moc nepomáhalo. Takže jasná výhra ČZU s vysokým skóre.

8.kolo
st 29.10. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Šebek
ČZU B Pípa Strašnice 9:1 (4:0)
Domácí: Borák J., (Janota), Zajíček, Kozlík, Babinec, Novák, Marek, Najman
Hosté: Löffelmann, (Kubů), Dolejš, Zeman, Maršálek
Branky: Marek (15,29), Najman (22,50), Borák J. (27,31), Zajíček (3), Novák (5), Babinec (47) – Zeman (32)
Komentář: Nejlepší hráči: (Novák) – (Zeman), Pípa od začátku tahala za kratší konec. Nakonec je, ale výsledek přeci jenom pro Pípu krutý, neboť i oni si dokázali vytvořit spoustu brankových šancí, ale síly na jejich proměňování nebyli.

7.kolo
st 22.10. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Kovařík
Matrix ČZU B 4:3 (2:1)
Domácí: Kuchta, (Turek), Boehm, Čánecký, Hozman, Vítek, Hamrník
Hosté: Borák J., (Janota), Babinec, Najman, Tichý, Marek
Branky: Čánecký (4,47), Vítek (8), Hamrník (36) – Tichý (11,42), Borák J. (38)
Komentář: Nejlepší hráči: (Čánecký) – (Tichý), Vyplácí se bojovat, až do poslední minuty. Domácí měli štěstíčko při zakončení.

6.kolo
st 15.10. 20:00 Háje 1 Rozhodčí: Šebek
ČZU B FC Matadores 6:2 (3:0)
Domácí: Borák J., (Najman), Babinec, Marek, Borák A., Kozlík, Sysel
Hosté: Suchánek, (Knotek), Wurm, Malina, Benda, Joska, Schwarz, Vlk
Branky: Kozlík (5,33,35), Borák J. (6,22,44) – Vlk (30), Suchánek (36)
Komentář: Nejlepší hráči: (Borák J.) – (Suchánek), ČZU bylo důraznějším a hlavně pohotovějším týmem tohoto zápasu. Když se již Matadores dostali do šance, většinou ztroskotali na dobrém brankáři ČZU.

Hosté: Borák J., (Tichý), Zajíček, Najman, Babinec, Marek, Kozlík, Novák
Branky: Šafr (3,22,31,42,48), Linx (20), Pospíšil (35) - Borák J. (13,20), Kozlík (6), Babinec (33)
Komentář: Nejlepší hráči: (Šafr) – (Borák J.), ŽK - Bilan (30), V prvém poločase vyrovnané utkání, ale ve druhém se ČZU nedařilo v koncovce. Když se k tomu přidala střelecká pohotovost Šafra, byly z toho tři body pro domácí.

3.kolo
st 17.09. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Vážan
ČZU B SK Čechie 4:5 (1:2)
Domácí: Borák J., (Janota), Babinec, Sysel, Karel, Borák A., Tichý
Hosté: Souček, (May), Punčochář J., Punčochář D., Filip, Prokeš, Příhonský
Branky: Borák J. (36,43,47), Sysel (20) - Prokeš (16,38), Filip (10), Punčochář D. (46), Punčochář J. (48)
Komentář: Nejlepší hráči: (Borák J.) – (Filip), Vyrovnaný zápas rozhodla střela z přímého kopu dvě minuty před koncem.

2.kolo
st 10.09. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Jambor
Loosy ČZU B 4:4 (1:2)
Domácí: Huml, (Kryl), Veselý, Houdek, Čermák, Pokorný, Šíma
Hosté: Borák J., (Janota), Babinec, Najman, Marek, Kozlík, Borák A.
Branky: Čermák (42,47), Veselý (16), Huml (37) - Borák A. (3,11), Kozlík (29,49)
Komentář: Nejlepší hráči: (Veselý) – (Kozlík), Úvod patřil ČZU "B" jež odskočil o dvě branky ve vedení. Loosy poté ale zabrali a do půle snížili. I úvod druhé půle se vyvíjel lépe pro ČZU jež svůj náskok zvýšil. Loosy to opět nezlomilo a dokázal skóre ve 47' otočit na 4:3. V 49' ale přišlo zasloužené vyrovnání. Remíza totiž byla spravedlivá.

1.kolo
st 24.09. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Jambor
ČZU B Squadra Lazzura 3:1 (0:0)
Domácí: Borák J., (Tichý), Babinec, Sysel, Marek, Kozlík, Najman
Hosté: Minha M., (Cichra), Pospíšil, Minha D., Štolba, Jaroš
Branky: Kozlík (26), Sysel (45), Marek (46) – Minha D. (28)
Komentář: Nejlepší hráči: (Tichý) – (Cichra), Futsal výborné úrovně, kdy na vítězství mohli dosáhnout oba celky. První půle byla bez branek, ale šancí bylo hodně. To druhá půle, již góly nabídla. Na úvodní trefu ČZU o dvě minuty později odpověděla i Sqaudra. ČZU o výhře rozhodli ve 45´ a 46´ kdy dala slepeňáky. Squadra i přes tlak v závěrečné power-play již branku nedala.