11.kolo: Stromovka boys vs ČZU „B“ = 0:5 kontumačně
Datum: 25.6.14
Hřiště: Astra 2
Rozhodčí: Jambor (PSMF), nebyl
Komentář: Stromovka nastoupila pouze ve třech hráčích a v první minutě po obdržené brance se zranil ještě hráč Krystín a zápas byl ukončen pro pokles hráčů pod stanovenou mez.
Sestavy: Hrneček V. – Švarc ©, Krystín
Janota – Borák ©, Tichý, Babinec, Najman, Ira, Kozlík

10.kolo: ČZU „B“ vs Strašnice = 11:2                                                pol. 4:2
Datum: 11.6.14
Hřiště: Háje 1
Rozhodčí: Šebek (PSMF), Špírek (Pe3ny)
Branky: 9., 15., 29. a 45. Tichý, 17. a 39. Kozlík, 21. a 42. Marek, 26. Borák J., 33. a 37. Najman – 7. Koudelka, 22. Listopad
Sled branek: 0:1, 4:1, 4:2, 11:2
Komentář: Dokud síly stačili, tak Strašnice kousali. Ve druhém poločase již nestačili a vysoko prohráli. Nejlepší hráči: Tichý (ČZU), Koudelka (Strašnice).
Sestavy: Janota – Borák J. ©, Marek, Babinec, Najman, Kozlík, Tichý, Borák A.
Bechynský – Koudelka ©, Novák, Urban, Listopad

9.kolo: Sídlišťan „A“ vs ČZU „B“ = 6:1                                                pol. 2:0
Datum: 4.6.14
Rozhodčí: Jambor (PSMF), Pokorný (Loosy)
Branky: 11. a 48. Čáp, Rochowanski P., 33. Raus, 35. Kubíček, 50. Klapuch – 40. Borák
Sled branek: 4:0, 4:1, 6:1
Komentář: Sídlišťan byl jasně lepším teamem a již v první půli si vybudoval náskok. Druhá půle byla ještě lepší na góly než první půle. Až za stavu 4:0 se čestného úspěchu dočkali i hráči ČZU, ale Sídlišťan po obdržené brance opět dvakrát zavěsil a nenechal si vítězství vzít. Nejlepší hráči: Kubíček (Sídlišťan), Borák (ČZU).
Sestavy: Skřivan – Rochowanski L. ©, Rochowanski P., Fojt, Kubíček, Raus, Čáp, Neumann, Klapuch
Janota – Borák J. ©, Tichý, Babinec, Najman, Borák A., Kozlík, Marek

8.kolo: ČZU „B“ vs FC Rattamahatta „A“ = 5:0 kontumačně
Datum: 21.5.14
Hřiště: Háje 2
Komentář: Tým Rattamahatty se předem omluvil z utkání.

7.kolo: Montana vs ČZU „B“ = 5:1                                                pol. 1:0
Datum: 14.5.14
Hřiště: Astra 1
Rozhodčí: Šebek (PSMF), Kapoun (Gusanos)
Branky: 25. Hoznedr, 27. a 47. Elsner, 37. Pavlík, 50. Škvára – 30. Marek
Sled branek: 2:0, 2:1, 5:1
Komentář: Montaně se na konci prvního velmi vyrovnaného poločasu podařilo skórovat. V úvodu druhého poločasu vedení navýšili, ale pak zvolnili a ČZU trestalo, dokázalo snížit a z následného tlaku vytěžilo penaltu. Tu ovšem nedalo a Montana trestala. ČZU již nemělo síly na zvrat a Montana si vše pohlídala. Nejlepší hráči: Elsner (Montana), Marek (ČZU).
Sestavy: Vořechovský – Krejčík ©, Škvára, Pavlík, Elsner, Hejbal, Hoznedr, Průcha, Šebesta
Borák J. – Babinec ©, Marek, Mašita, Najman, Kozlík, Borák A.
Žlutá karta: 32. Hejbal (Montana) – faul

6.kolo: ČZU „B“ vs Kvirencovy děti = 5:3                                        pol. 1:1
Datum: 7.5.14
Rozhodčí: Šebek (PSMF), Janovský (Rattamahatta „A“)
Branky: 16. Marek, 30. Novák, 35. Kozlík, 45. a 49. Tichý – 14. Halfar, 49. Hájek, 50. Janeba T.
Sled branek: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3
Komentář: Hosté předvedli velice bojovný a obětavý výkon. V prvním poločase se jim zranil střelec Halfar i další hráč z pole. Přesto do druhé půle nastoupili a v podstatě 3,5+1 bojovali o body až do konce. ČZU nakonec přesilovku využilo, ale Děti si zaslouží jen slova uznání. Nejlepší hráči: Marek (ČZU), Odráška (Děti).
Sestavy: Najman – Babinec ©, Marek, Tichý, Kozlík, Novák, Mašita
Janeba M. – Odráška ©, Bejček, Janeba T., Halfar, Hájek

5.kolo: Marťans vs ČZU „B“ = 7:1                                                pol. 3:0
Datum: 30.4.14
Rozhodčí: Šebek (PSMF), Hájek (B.V.V.)
Branky: 6. Hanáček, 10. a 33. Martinák L., 13., 47. a 50. Vošta, 36. Dykas – 29. Babinec
Sled branek: 3:0, 3:1, 7:1
Komentář: Marťans díky pohybu a sehranosti jasně přehrávali ČZU a výsledek je naprosto zasloužený. Nejlepší hráči: Dykas (Marťans), Borák (ČZU).
Sestavy: Mottl – Martinák L. ©, Dykas, Vladař, Vošta, Hanáček
Najman – Borák ©, Babinec, Novák, Mašita, Marek, Borák, Tichý

4.kolo: ČZU „B“ vs Loosy = 3:5                                                        pol. 1:1
Datum: 23.4.14
Rozhodčí: Kovařík (PSMF), Mayer (Božolé)
Branky: 17. Borák, 26. Novák, 46. Marek – 3., 33. a 47. Huml, 41. Šíma, 50. Houdek
Sled branek: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:5
Komentář: Utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Výborní oba golmani. Větší střelecké štěstí na straně hostí. Nejlepší hráči: Najman (ČZU), Kryl (Loosy).
Sestavy: Najman – Borák ©, Marek, Babinec, Mašita, Novák, Tichý, Kozlík
Kryl – Huml ©, Kupec, Houdek, Čermák, Veselý, Šíma, Pokorný

3.kolo: Frankie „B“ vs ČZU „B“ = 2:2                                                pol. 2:0
Datum: 9.4.14
Rozhodčí: Kovařík (PSMF), Kánský (Montana)
Branky: 13. Linx, 18. Jež – 35. Tichý, 46. Borák
Sled branek: 2:0, 2:2
Komentář: Zasloužená remíza, každé mužstvo zahodilo mnoho šancí. Nejlepší hráči: Netolický (Frankie), Janota (ČZU).
Sestavy: Netolický – Dittrich ©, Tempel, Cízler, Jež, Pospíšil, Linx, Károly, Plášek
Janota – Borák ©, Marek, Babinec, Najman, Mašita, Novák, Tichý

2.kolo: Férovka vs ČZU „B“ = 1:4 (kontumace 0:5)                                pol. 1:1
Datum: 2.4.14
Rozhodčí: Lafek (PSMF), Kohút (B.B.V. „B“)
Branky: 4. Kopřiva – 3. a 48. Najman, 30. Kozlík, 32. Borák (z důvodu kontumace nejsou branky započítávány do celkové tabulky střelců)
Sled branek: 0:1, 1:1, 1:4
Komentář: Velmi svižný futsal byl k vidění a navíc spousta krásných akcí. Férovka se snažila bušit do soupeře, ale góly nepřicházely, zatímco ČZU bylo více efektivní. Nejlepší hráči: Kopřiva (Férovka), Borák (ČZU).
Sestavy: Hulík – Uhlíř ©, Kopřiva, Filipi, Novák, Brožek, Samek
Janota – Borák ©, Tichý, Kozlík, Mašita, Marek, Novák, Najman
Žlutá karta: ?. Mašita (ČZU) – faul – podražení v souboji o míč

1.kolo: Squadra Lazzura vs ČZU „B“ = 2:7                                                pol. 0:3
Datum: 26.3.14
Rozhodčí: Jahoda (PSMF), Novotný (KZ)
Branky: 28. Cichra, 33. Jaroš – 16. a 49. Marek, 19. Babinec, 22. Mašita, 34. a 47. Borák, 48. Kozlík
Sled branek: 0:3, 2:3, 2:7
Komentář: Domácí byli více techničtější, ale za to ta koncovka jim vázla, hosté trestali hlavně z protiútoků. Nejlepší hráči: Cichra (Squadra), Marek (ČZU).
Sestavy: Trhlík – Minha M. ©, Cichra, Kadeřábek, Jaroš, Pospíšil