Aktuality Tým Zápasy Tabulka Foto Komentáře A-tým

Historie

8.kolo: ČZU Praha B - Montana

ČZU Praha B - Montana
       4:4 (0:1)

Zkouškové a státnicové období nabouralo sestavu ČZU a bylo nutné na zápas "vytáhnout" záložní hráče, což mělo vliv na sehranost celého týmu. Bojovný zápas v chladném a deštivém "jaru" byl pro 5 přihlížejících diváků potěšením na duši. Hrálo se nahoru dolu, občas to zajiskřilo, padl i nějaký ten vlastenec do každé branky a skoré jako na houpačce. Po poločasovém 0:1, hráči ČZU zabrali a 10 minut před koncem dokonce vedli 3:2, bohužel jeden vlastenec a nedůrazná osobní obrana způsobila zajímavý závěr, kdy 3 minuty před koncem soupeř dal gól na 4:3, ale hráči ČZU ukazali srdce a v hodině dvanácté (tedy v 50. minutě zápasu) před konečným hvizdem rozhodčího vyrovnali na konečných 4:4. Objektivně nutno přiznat, že zápasu remíza sluší a spokojené můžou být obě družstva.

Góly: 2 Píšek, 2 Borák        ( Hrabal dával tyčku a tři tutovky nedal:( )
Sestava: Janota- Babinec, Kozlík, Tichý- Borák, Píšek, Hrabal